Máte-li zájem a zaujaly Vás naše prostory , bude nám ctí, oslovíte-li nás a jistě najdeme vstřícné řešení  podmínek,  za jakých lze výstavu u nás uspořádat. Autory si pečlivě do své kavárny vybíráme, měřítkem pro jejich  kvalitu není pro nás akademické vzdělání, ale dáváme prostor těm umělcům, kteří svojí  tvorbou  výrazně oslovují  návštěvníky kavárny. Nejsme uzavřeni ani začínajícím výtvarníkům. Je možné se i sdružit a uspořádat výstavu společně dvou i více umělců.

Kavárna si vyhrazuje právo spolurozhodovat o tom, jaká díla budou vystavena, a jejich výstava je vždy předmětem dohody umělce a kavárny.

Zaměření výstav – Malba /  Grafický design /  fotografie  /  samostatné či skupinové autorské výstavy.

Podmínky pro zařazení do výstavního plánu –  zaslání ukázky tvorby (stačí elektronicky) se stručným profilem autora, v případě vlastních webových stránek splňující tyto náležitosti stačí poslat odkaz na ně. Výstavy se plánují s ročním až dvouletým předstihem.

Vybavení – variabilní zavěšení na závěsný systém na světle šedé stěny. Osvětlení v prostoru je směrovatelnými reflektory, lze nastavit dle potřeb výstavy.

Tiskové materiály a propagace – Kavárna provádí propagaci výstavy pomocí vlastních webových stránek a facebooku. U vstupu do kavárny bude vyvěšen plakát A4. Tisk černobílého A4 plakátu probíhá minimálně 14 dní před začátkem akce. Tato lhůta platí i pro případ, že umělec si navrhuje plakát  a pozvánky sám, nutno zaslat v pdf či jiném formátu vhodném pro tisk.

Vernisáž – K výstavě probíhá vždy 1. středu v měsíci vernisáž, která může být uzavřená nebo otevřená pro veřejnost. Občerstvení dle dohody. Je možné uspořádat i dernisáž.  Kapacita kavárny je cca 35 míst k sezení.

Další informace – V případě poškození zařízení kavárny vystavovatelem je nutné škodu uhradit nebo opravit. Díla nejsou ze strany kavárny pojištěná. Pokud se jedná o výstavu prodejní, účtuje si kavárna 5% z ceny prodaných exponátů.

Kontakty

PROSTĚ KAFE  Kodaňská 53  100 00 Praha 10   prostekafe@gmail.com    722 623 772, 608 730 065